Holzkarussell

DREVENÝ KOLOTOČ

Naše drevené kolotoče sa tešia obľube na Slovensku i v zahraničí. Spestrujú historické aj ľudové akcie. Objednávajú si ich aj na teambuildingové akcie, či dni otvorených dverí.  Každý kolotoč disponuje šiestimi vozítkami. Štyri vyrezávané zvieratká potešia mnohé deti a dve lodičky odvezú aj Vašich najmenších. Podmienky prenájmu sa menia v závislosti od dopytu.


Lodičky/Korýtka

Pre najmenšie deti sú na kolotoči zavesené korýtka. Rodičia ich obľubujú kvôli pocitu bezpečnosti. Dieťa sa nemusí ničoho držať a rodič sa nemusí báť, že by dieťa spadlo.

Kôň

Na kolotoči je koník, ktorý poteší mladých rytierov aj princezné. Každá drevorezba je unikátna, a preto sa každý rytier alebo princezná hrdo pýšia na svojom tátošovi.

Drak

Nadšencov pre fantazijné zvieratá isto poteší drak. Nechŕli síce oheň, ale jeho vzhľad budí rešpekt. Mnohé deti sa na drakovi cítia akoby leteli v oblakoch a naháňali sa s ďalšími deťmi na kolotoči.

Jednorožec


Túto postavičku obľubujúí najmä dievčatá. Veď ktorá by sa nechcela povoziť na bájnom jednorožcovi? Každá princezná si zaslúži aspoň jednu jazdu.

Kohút

Poslednou postavičkou na našich kolotočoch je kohút. Majú ho radi deti, ktoré sa práve učia zvuky rôznych zvierat, a jeden z nich samozrejme: "Ako robí kohút?". "Kikirikí". :)